FAQ

Nevíte, kde se nachází vanna.studio? Pořídili jste dárek někomu blízkému a není to ono? Chcete reklamovat zakoupený oděv nebo ho vrátit? Na tyto a další otázky naleznete odpovědi níže. V případě, že jste zde nenašli odpovědi na vaše otázky, moc rádi je zodpovíme na tomto e-mailu info@vennastudio.com.Kde se nachází venna.studio?

venna.studio se nachází v Brně na Náměstí 28. října 17, kde nás po předchozí domluvě můžete navštívit. Pro bližší info o termínu a přesném místě nás prosím kontaktujte přímo přes zprávu na instagramu nebo přes e-mail info@vennastudio.com.


Proč len?

Už dávno jej nelze spojovat pouze s hippie komunitou, díky svému ekologickému dopadu je klíčem k udržitelné módě a světoví návrháři ho pozvolna znovu zařazují do svých kolekcí. Pěstování a zpracování lnu má v našich zeměpisných šířkách více než tisíciletou tradici a řadí se mezi naše kulturní rostliny. Nespornou výhodou lnu oproti bavlně, je mnohem nižší spotřeba vody a pesticidů během pěstování. Jeho zpracováním vzniká další hodnotná surovina - lněný olej. Len je antibakteriální, proto je vhodný pro alergiky a dokáže pokožku ochránit před UV zářením. Látka z něj stárne velmi pomalu, snese vysoké teploty úpravy a vaši kůži dokáže v létě příjemně chladit a v zimě pomáhá udržet teplo. Díky tomu, že je vlákno pevné, je látka z něj náchylná k mačkání, nicméně tato vlastnost časem vymizí a plátno se stává měkčím a jemnějším.


Kdy mohu očekávat svůj kousek od venna.studio?

Na zakázce začínáme pracovat až po vzájemném odsouhlasení všech detailů zakázky a po připsání částky na účet. Standardně váš kousek bude hotový za 2 až 4 týdny.


Kde si mohu vyzkoušet jednotlivé kousky od venna.studio?

Standardně máme u nás v dílně jen několik málo našich kousků a nevedeme žádné skladové zásoby. Pokud si budete chtít některý z kousků vyzkoušet, kontaktuj nás přímo přes zprávu na instagramu nebo přes e-mail info@vennastudio.com a my vám dáme vědět, jestli máme tento konkrétní kousek k vyzkoušení a kdy se u nás můžete zastavit.


Mohu oblečení vyměnit nebo vrátit?

V našem venna.studiu se snažíme představit jednotlivé kousky co nejpodrobněji, abyste s jejich výběrem byli spokojeni už od samého začátku. Nabízíme drobné úpravy na váš typ postavy, abyste se v něm cítili sami sebou. I díky tomu, se z každého námi navrženého a vyrobeného kusu oděvu stává originál. Kousky, které jsme upravovaly na míru, mimo doporučenou/standardní velikost a střih, nelze vrátit a více informací naleznete v našich obchodních podmínkách. Pokud se jedná o zboží, které bylo zakoupeno ve standardní/doporučené velikosti/délce a chcete jej vrátit do 14 dnů od převzetí, peníze vracíme formou přenositelného poukazu v ceně zboží. Poštovné spojené s vrácením zboží nehradí venna.studio. Máte nějaké otázky? Obraťte se na náš mail info@vennastudio.com, případně i s číslem vaší objednávky.


Chci zboží vrátit, jak na to?

Do 14. kalendářních dnů od převzetí zboží máte ze zákona právo na odstoupení od kupní smlouvy a zboží lze vrátit. Pokud se tak rozhodnete, kontaktujte nás prosím na tomto e-mailu return@vennastudio.com. V e-mailu prosím uveďte číslo vaší objednávky a důvod vrácení. Ten uvádět samozřejmě nemusíte, ale budeme rádi, pokud jej uvedete a my budeme vědět, co můžeme v budoucnu zlepšit. Na e-mail vám obratem odpovíme a společně vyřešíme další postup.


Pokud chcete využít možnosti vrátit zakoupené kousky pomocí formuláře pro vrácení, postupujte následovně. Nenošené, neprané a nepoškozené zboží s originálními visačkami zabalte do původního obalu a společně s vyplněným formulářem pro vrácení zašlete nebo doručte zpět na naši adresu venna.studio, Náměstí 28. října 17, Brno. Po převzetí zboží a uznání řádného vrácení vám zašleme peníze zpět na účet, ze kterého proběhla platba. Náklady na dopravu v tomto případě nehradíme, ale můžete využít Zásilkovnu . Balíček lze pohodlně bez složitého vyplňování podat na vaší pobočce pod kódem 90030842, cenu za dopravu odečteme při vrácení peněz na účet. Formulář pro vrácení naleznete ke stažení zde.


Jak mohu zboží reklamovat?

Váš kousek od venna.studio není v pořádku? Napište nám na e mail return@vennastudio.com, do předmětu uveďte číslo objednávky a do přílohy prosím vložte fotografii vady a vyplněný formulář pro vrácení. V co nejkratší době se vám ozveme a dohodneme se na dalším postupu. Pokud se bude jednat o opravu, tu máte od nás vždy zdarma, pouze je potřeba tento kousek doručit na vlastní náklady na naši adresu. Využít k tomu můžete osobní předání (po předchozí domluvě na adrese Náměstí 28. října 17, Brno), zásilkovnu, Českou poštu, atd. Doba reklamace je 30 dní od data přijetí reklamovaného předmětu nebo kusu oděvu, nicméně uděláme vše proto, aby to bylo co nejdříve a v pořádku u vás.


Vrácení peněz, je to možné?

Upravili jsme váš vybraný kousek na míru vaší postavě a stále to není ono? Bohužel v tuto chvíli se zboží pro nás stává neprodejné a nelze za něj vrátit peníze. Více informací se dočtete v našich obchodních podmínkách. V případě, že je zboží od venna.studio ušito v doporučené, čili standardní délce, lze jej vrátit a finanční částka odpovídající ceně zboží, vám bude vrácena formou dárkového poukazu.  Finanční částka vrácená formou dárkového poukazu je přenositelná na jinou osobu a má platnost 1 rok od data vystavení. Zboží, které nebylo upraveno na míru, čili v běžné doporučené velikosti, lze vrátit do 14 dnů od data doručení a finanční částka odpovídající částce zakoupené položky, vám bude vrácena. Pro další informace nás kontaktujte na emailu info@vennastudio.com.   

Kam posíláme?

Belgie / Bulharsko / Česká republika / Dánsko / Estonsko / Finsko / Francie / Chorvatsko / Irsko / Itália / Izrael / Litva / Lotyšsko / Lucembursko / Madarsko / Německo / Nizozemsko / Polsko / Portugalsko / Rakousko / Rumunsko / Řecko / Slovensko / Slovinsko / Spojené arabské emiráty / Spojené království / Španělsko / Švédsko / Švýcarsko / Turecko